Referencie
image 1

Bytový dom

Trojposchodový bytový dom bez výťahu je navrhnutý v nízkoenergetickom štandarde. Kompaktná hmota domu vychádza z cieľa minimalizovať tepelné straty. V objekte sa nachádza deväť bytových jednotiek, 2 a 3 izbové byty.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč
polifunkcny-object-mini

Polifunkčný objekt

Polifunkčný objekt.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč
image 1

E dom

Poschodový nízkoenergetický inteligentný dom.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč
stavebniny

Prevádzkový objekt - stavebniny

Prevadzkovy objekt - stavebniny.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč
vila-mini

Rodinná vila

Rodinná vila.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč
image 1

Vila - Dunajská Streda

Poschodová rodinná vila.
autor: Ing. Ing.arch Ján Kováč

Vaša predstava = náš návrh

chcem projekt

Naši odborníci a architekti vám vyhotovia cenovú ponuku pre váš projekt. Neviete presne, čo vám chýba k naplneniu svojho sna o bývaní? Potrebujete poradiť pri tvorbe projektu? Kliknite na obrázok a na vaše otázky vám radi nájdeme odpoveď a poskytneme všetky dôležité informácie.

Aký dom si vybrať?

  • Nizkoenergetický dom
  • Pasívny dom
  • Aktívny dom

Nízkoenergetický dom (NED) je dom s energetickou spotrebou tepla na vykurovanie od 15-50 kWh/m2 za rok. Dosiahnuť nízkoenergetický štandard sa dá z mnohých konštrukčných materiálov, od tehál, cez betón až po drevo.


Čítať ďalej

Energeticky pasívne domy (EPD) môžeme zjednodušene charakterizovať ako domy, ktoré nepotrebujú aktívny vykurovací systém a väčšiu časť potreby tepla čerpajú z vnútorných zdrojov tepla, slnečného žiarenia, okolia - vnútra zeme.


Čítať ďalej

Princíp aktívneho domu sa dá definovať podľa troch pilierov – energetickej úspornosti (spotreba energie je pokrytá z obnoviteľných zdrojov), kvality vnútorného prostredia a šetrnosti k životnému prostrediu. 


Čítať ďalej

Profil spoločnosti

Spoločnosť G&K enginneerig s.r.o., založená v roku 2012, sa zaoberá komplexnou činnosťou v oblasti stavebníctva. Hlavnou náplňou spoločnosti je spracovanie projektových dokumentácií všetkých stupňov a predaj energeticky úsporného stavebného systému Thermo-Block.

Projekcia | G&K engineering